Хөтөлбөр

 Даваа гараг 2020.07.06

6:006:05Мөнх Монголоо тод харуулна…
6:056:55Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
6:559:00Уран сайхны кино /давталт/
9:009:45Көзайым ОАУСК 2-р бүлэг 19-р анги /давталт/
9:4510:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
10:0010:10Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
10:1010:45Бизнес тайм нэвтрүүлэг
10:4511:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
11:0011:45Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
11:4512:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
12:0012:10Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
12:1013:157-р тасаг ОАУСК төгсгөлийн 8-р анги
13:1513:45Таны сонголт нэвтрүүлэг
13:4514:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
14:0014:20Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
14:2015:00Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
15:0016:30Спортын цаг
16:3016:45Богино хэмжээний кино
16:4517:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
17:0017:30Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
17:3018:10Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
18:1018:40Бизнес тайм нэвтрүүлэг
18:4019:00Бест буйдан үзүүлж байна.
19:0020:00Көзайым ОАУСК 2-р бүлэг төгсгөлийн 20-р анги
20:0020:30Хүлгийн хурд оршвой – ААУ Д.Пүрэвдорж
20:3021:30Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
21:3023:15Монголын уран сайхны кино
23:150:00Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
0:000:05Мөнх Монголоо тод харуулна…
0:056:00Эфир завсарлав

Мягмар гараг 2020.07.07

6:006:05Мөнх Монголоо тод харуулна…
6:056:40Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
6:407:30Баримтат кино
7:309:00Монголын уран сайхны кино
9:009:45Көзайым ОАУСК 2-р бүлэг 20-р анги /давталт/
9:4510:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
10:0010:10Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
10:1010:45Бизнес тайм нэвтрүүлэг
10:4511:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
11:0011:45Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
11:4512:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
12:0012:10Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
12:1013:15Насны хань ОАУСК 1-р анги
13:1513:45Таны сонголт нэвтрүүлэг
13:4514:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
14:0014:20Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
14:2015:00Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
15:0015:30Спортын цаг
16:3016:45Богино хэмжээний кино
16:4517:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
17:0017:30Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
17:3018:10Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
18:1018:40Бизнес тайм нэвтрүүлэг
18:4019:40Надтай үлдээч ОАУСК 1-р анги
19:4020:30Хүлгийн хурд оршвой нэвтрүүлэг – ААУ С.Батсуурь
20:3021:30Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
21:3023:15Уран сайхны кино
23:150:00Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
0:000:05Мөнх Монголоо тод харуулна…
0:056:00Эфир завсарлав

Лхагва гараг 2020.07.08

6:006:05Мөнх Монголоо тод харуулна…
6:056:45Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
6:457:40Баримтат кино
7:408:30Насны хань ОАУСК 1-р анги /давталт/
8:309:00Хүүхэлдэйн кино
9:009:45Надтай үлдээч ОАУСК 1-р анги /давталт/
9:4510:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
10:0010:10Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
10:1010:45Бизнес тайм нэвтрүүлэг
10:4511:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
11:0011:45Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
11:4512:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
12:0012:10Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
12:1013:15Насны хань ОАУСК 2-р анги
13:1513:45Таны сонголт нэвтрүүлэг
13:4514:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
14:0014:20Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
14:2015:00Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
15:0016:30Спортын цаг
16:3016:45Хөгжмийн завсарлага
16:4517:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
17:0017:30Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
17:3018:10Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
18:1018:40Бизнес тайм нэвтрүүлэг
18:4019:00Бест буйдан үзүүлж байна.
19:0020:00Надтай үлдээч ОАУСК 2-р анги
20:0020:30Нэвтрүүлэг
20:3021:30Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
21:3023:30монголын уран сайхны кино
23:300:00Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
0:000:05Мөнх Монголоо тод харуулна…
0:056:00Эфир завсарлав

Пүрэв гараг 2020.07.09

6:006:05Мөнх Монголоо тод харуулна…
6:056:40Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
6:407:30Баримтат кино
7:308:20Насны хань ОАУСК 2-р анги /давталт/
8:208:50Хүүхэлдэйн кино
8:509:45Надтай үлдээч ОАУСК 2-р анги /давталт/
9:4510:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
10:0010:10Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
10:1010:45Бизнес тайм нэвтрүүлэг
10:4511:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
11:0011:40Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
11:4512:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
12:0012:10Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
12:1013:15Насны хань ОАУСК 3-р анги
13:1513:45Таны сонголт нэвтрүүлэг
13:4514:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
14:0014:20Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
14:2015:00Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
15:0016:30Спортын цаг
16:3016:45Хөгжмийн завсарлага
16:4517:0019001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
17:0017:30Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
17:3018:10Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
18:1018:30НИТХ үзүүлж байна.
18:3019:00Бизнес тайм нэвтрүүлэг
19:0019:50Надтай үлдээч ОАУСК 3-р анги
19:5020:30Нэвтрүүлэг
20:3021:30Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
21:3022:50Монголын уран сайхны кино
22:5023:30Хүлгийн хурд оршвой нэвтрүүлэг
23:300:10Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
0:100:15Мөнх Монголоо тод харуулна…
0:156:00Эфир завсарлав

Баасан гариг 2020.07.10

6:006:05Мөнх Монголоо тод харуулна…
6:056:50Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
6:507:00Хөгжмийн завсарлага
7:007:30Сүлдэнд мөнхөрсөн морин эрдэнэ
7:308:00Уяан дээр
8:008:30Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улс байгуулсны 814 жил, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ой, Үндэсний Их Баяр Наадмын хурдан морьдын уралдааны тусгай хөтөлбөр Хүй долоон худаг-аас /шууд/
8:30:11:00ШУУД: Үндэсний их баяр наадмын Хязаалан насны морьны уралдаан
11:0012:00Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улс байгуулсны 814 жил, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ой, Үндэсний Их Баяр Наадмын хурдан морьдын уралдааны тусгай хөтөлбөр Хүй долоон худаг-аас /шууд/
12:0013:00Хүлгийн хурд оршвой – Залуу уяачид
13:0014:00Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улс байгуулсны 814 жил, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ой, Үндэсний Их Баяр Наадмын хурдан морьдын уралдааны тусгай хөтөлбөр Хүй долоон худаг-аас /шууд/
14:0016:00ШУУД: Үндэсний их баяр наадмын Шүдлэн насны морьны уралдаан
16:0017:00Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улс байгуулсны 814 жил, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ой, Үндэсний Их Баяр Наадмын хурдан морьдын уралдааны тусгай хөтөлбөр Хүй долоон худаг-аас /шууд/
17:0018:00Хүлгийн хурд оршвой Монгол улсын тод манлай уяач Д.Онон 
18:0018:30Өвгөх хүү хоёр
18:3019:00Сүлдэнд мөнхөрсөн морин эрдэнэ
19:0021:00Үндэсний Их Баяр наадмын хүндэтгэлийн концерт
21:0022:00Надтай үлдээч ОАУСК 4-р анги
22:0023:50Тод магнай МУСК
23:500:00Мөнх Монголоо тод харуулна…
0:006:00Эфир завсарлав

Бямба гараг 2020.07.11

6:056:05Мөнх Монголоо тод харуулна…
6:057:00Нэвтрүүлэг
7:008:00Хүлгийн хурд оршвой Монгол улсын тод манлай уяач Д.Онон 
8:008:30Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улс байгуулсны 814 жил, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ой, Үндэсний Их Баяр Наадмын хурдан морьдын уралдааны тусгай хөтөлбөр “Хүй долоон худаг”-аас /шууд/
8:3011:00ШУУД: Үндэсний Их Баяр Наадмын Азарганы уралдаан
11:0012:10Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улс байгуулсны 814 жил, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ой, үндэсний их баяр наадмын нээлтийн үйл ажиллагаа 
12:1013:30Хүлгийн хурд оршвой Монгол улсын алдарт уяач П.Буд 
13:3014:00Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улс байгуулсны 814 жил, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ой, Үндэсний Их Баяр Наадмын хурдан морьдын уралдааны тусгай хөтөлбөр “Хүй долоон худаг”-аас /шууд/
14:0018:00ШУУД: Үндэсний Их Баяр Наадмын Их насны морьдын уралдаан  
18:0018:30Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улс байгуулсны 814 жил, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ой, Үндэсний Их Баяр Наадмын хурдан морьдын уралдааны тусгай хөтөлбөр “Хүй долоон худаг”-аас /шууд/
18:3019:00Кеийчи хот айлд
19:0019:45Хөдөөний охин
19:4520:30Хүлэгч баримтат кино
20:3021:00Өндөр наадам
21:0023:00Улаанбаатарын үдэш баяр наадмын үдшийн онлайн шоу 
0:006:00Эфир завсарлав 

Ням гараг 2020.07.12

6:006:05Мөнх Монголоо тод харуулна…
6:057:00Нэвтрүүлэг
7:007:30Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улс байгуулсны 814 жил, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ой, Үндэсний Их Баяр Наадмын хурдан морьдын уралдааны тусгай хөтөлбөр “Хүй долоон худаг”-аас /шууд/
7:3010:30ШУУД: Үндэсний Их Баяр Наадмын Соёолон насны морьдын уралдаан
10:3011:00Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улс байгуулсны 814 жил, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ой, Үндэсний Их Баяр Наадмын хурдан морьдын уралдааны тусгай хөтөлбөр “Хүй долоон худаг”-аас /шууд/
11:0013:00ШУУД: Үндэсний Их Баяр Наадмын даагны уралдаан 
13:0013:30Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улс байгуулсны 814 жил, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ой, Үндэсний Их Баяр Наадмын хурдан морьдын уралдааны тусгай хөтөлбөр “Хүй долоон худаг”-аас /шууд/
13:3014:00Өндөр наадам
14:0015:00ШУУД: Үндэсний их баяр наадмын түрүүлж айрагдсан морьдыг цоллож, унаач хүүхдүүдэд шагнал гардуулна
15:0016:00Үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын уралдааны тойм /шууд/
16:0018:00Гарьд магнай МУСК
18:0019:00Монгол тулгатны зуун эрхэм
19:0020:00Үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын уралдааны тойм /давталт/
20:0020:30Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улс байгуулсны 814 жил, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ой, үндэсний их баяр наадмын хаалтын үйл ажиллагаа
20:3021:00Солонготой наадам теле зохиомж
21:0023:30Их хаадын удам МУСК
23:3023:35Мөнх Монголоо тод харуулна…
23:356:00Эфир завсарлав
error: Хамгаалагдсан